1. Müşteri Odaklı Yaklaşımı

Çelikler group lojistik , hizmet talebinde bulunan her müşterisinin; ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini detaylı bir şekilde analiz ederek; müşteriye özel iş yapış modelleri geliştirir. İhtiyaçlarınıza uygun, iş gücü ve altyapı planlaması yapan şirketimiz; farklı hizmet üretebilme esnekliği ile riskleri üstlenen, hızlı ve kaliteli; size özel çözümler üretir.

2.Düşük Operasyon Maliyetleri ve Uygun Fiyat Prensibi

Sizlere, ihtiyaç duyduğunuz bütün lojistik hizmetlerini tek bir çatıda satın alabilme rahatlığı sunan Çelikler group lojistik; pratik yapısı ve yüksek iş hacmi ile maliyet kontrolünde sağlamış olduğu gücü; “ekonomik fiyat” stratejisi ile müşterilerine yansıtır. Yılların sektör birikimi ve sunmuş olduğumuz hizmet çeşitliliğinin verdiği güç ile bizler; operasyon maliyetlerinizi minimize ederek, şirket verimliliğinizi arttırmayı hedef alırız.

3. Güvenilirlik

Çelikler group lojistik 20 yılı aşkın sektör tecrübesini, kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan güçlü bir kurumdur Çelikler group lojistik ile depolanan ve dağıtımı yapılan her ürün all-risk Sigorta güvencesi altındadır. Bizim için öncelikli kazanç, bizlere duymuş olduğunuz güveninizdir.

4. Tüm Türkiye’ye, Tam Zamanında, Hasarsız Teslimat

Çelikler group lojistik, profesyonel kadrosu ile tüm Türkiye genelinde ürünlerinizin kapıdan kapıya dağıtım sürecini kontrol ve koordine eder. Çelikler group lojistik operasyonun da, gönderileriniz; aktarmasız bir şekilde her şehire direkt sevk edilir. Böylece sektörümüzde sıkça yaşanan kayıp ve hasar sorunları yaşanmazken; tam zamanında, doğru adrese hasarsız bir şekilde yapılan teslimat ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

5. Operasyon Sorunlarınıza Duyarlılık ve “Ulaşılabilir Yönetim”

Müşteri Hizmetleri Servisimiz, size sorun yaşatmamak için tam yetki ile çalışmaktadır. Her hangi bir sorun veya aksama anında, Müşteri temsilciniz en kısa sürede, soruna dair çözüm ile size geri dönüş yapacaktır. Çözülmediğini düşündüğünüz aksamalarda veya desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet talebinizde “Ulaşılabilir Yönetim” prensibimizin sonucu olarak; şirket müdürlerimizi hatta şirket ortaklarımızı bile; bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakın görebilirsiniz.