Zincir Market tedarikçisi olup, marketlere rutin veya proje bazlı toplu spot gönderisi olan; imalatçı veya ithalatçı firmaların gönderilerinin; teslim tarihinde Zincir Markete teslim edilmesi hizmetimizdir.

Marketlere rutin gönderi yapan müşterilerimizin sevkiyata hazır ürünlerini müşteri deposundan alıp direkt marketlere yükleme yapabildiğimiz gibi; hem maliyetlerinizi düşürmek hemde iş yükünüzü azaltmak adına, ürünlerin depolamasından, elleçlenip stoklarının tutulmasına kadar olan tüm lojistik faaliyetlerinin profesyonel yuda elemanları tarafından üstlenilebilmesi de mümkündür.

Proje bazlı toplu spot gönderim yapan müşterilerimiz için izmir çıkışlı ve ya ege nin büyük sanayi şehirlerinden çıkışlı marketlerinin ana depolarına yapılan toplu sevkiyatlarda; ekonomik fiyatlarla, bütün projenin lojistik ayağının anahtar teslimi yürütülmesi  hizmetini de sunmaktayız.

Çelikler group lojistik olarak , izmir ve tüm türkiye de yer alan yerel ve ulusal zincir marketlerin depo ve mağaza teslimatlarını sağlayarak müşterilerine ekstra hizmet sunmaktadır.

Zincir mağaza depolarına gönderdiği full truck araçları ile farklı müşterilerine ait zincir mağaza ürünleri toplayıp, düşük maliyet ile hizmetini tamamlamaktadır.
Gerek müşterileri , gerek zincir mağaza depo satınalma sorumluları ve mal kabul yetkilileri ile yaptığı etkin takip ve görüşmeleri ile en kısa sürede teslimatları sağlamaktadır.

Zincir mağaza hizmetleri aşağıdadır.
* Bim
* A101
* MİGROS
* ŞOK
* METRO GROSS MARKET
* REAL
* CARREFOUR
* MAKRO MARKET , G2M