- Yurtiçi Dağıtım / Ulusal Dağıtım hizmeti çelikler group lojistik in İZMİR ve EGE BÖLGESİNDEKİ müşterilenin adreslerinden teslim aldığı ürünlerini, Türkiye'nin 81 ilinde, 957 ilçesindeki alıcılarının adreslerine fabrika, depo, AVM, şantiye, köy, vs. farketmeksizin, aktarmasız olarak teslim edilmesi hizmetidir.

- Uydu takip sistemi sayesinde araçlarımıza müşterilerimizin ihtiyaçlarina göre anlık olarak müdahele edip en kısa zamanda en uygun tipte aracımızı müşterilerimizin istedikleri noktalara yönlendirebiliyoruz. Bu sayede çelikler group lojistik müşterisinin ürünlerini en kısa zamanda teslim alıp, yine en kısa zamanda ürünlerini son noktaya iletebilme şansına sahiptir.

- Gün içinde müşterilerimizden toplanan ürünleri en geç 24 saat içerisinde Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz*.

- Çelikler group lojistik ve çalıştığı çözüm ortaklarının hepsi karayolu taşıma kanununun gerektirdiği yetki belgelerine sahiptir.

- Ürünleriniz çelikler group lojistik tarafından teslim alınıp, son adresine ulaşıncaya kadar özel sigorta güvencesi altındadır.

- Ürünlerinizin teslimat durumunu ve geçmiş gönderilerinizi online müşteri portalımız üzerinden de takip edebilir, dilediğiniz şekilde raporlama oluşturabilirsiniz.